Mokymai studentams

Psichologijos klinikoje vyksta individualūs progresuojančios raumenų relaksacijos mokymai

DĖMESIO! Karantino laikotarpiu mokymai nevykdomi. Paslaugą teiksime pasibaigus karantino laikotarpiui. Saugokime save ir kitus. Būkime sveiki!

Apie mokymus

Gyvenimo tempas sparčiai auga, mūsų protas, kūnas vis sunkiau suspėja kartu su šiuo tempu. Dėl didėjančio tempo mes patiriame vis daugiau įtampos (streso), kuris galiausiai atsiliepia tiek mūsų nuotaikai, produktyvumui, sveikatai. Šiame augančios įtampos pasaulyje progresuojanti raumenų relaksacija (PRR) yra efektyvus ir nesudėtingas būdas susidoroti su augančios įtampos pasekmėmis.

Taigi, norinčius išmokti šio metodo ir gebėti jį taikyti savo gyvenime yra kviečiami nemokai mokytis šio metodo VDU Psichologijos klinikoje.

Ar šie mokymai man tinka?

Jei manote, kad gyvenime patiriate per daug įtampos – šie mokymai jums yra tinkami. Jei abejojate – visados galite kreiptis į mokymų vedantįjį ir pasitarti.

Dalyvio įsipareigojimai

Tikimės, kad sudalyvausite visose 4 užsiėmimų sesijose, kurių trukmė ~50 minučių, tarpuose tarp užsiėmimų taikysite tai ką jau išmokote savo veikloje.

Mokymus veda VDU Psichologijos klinikos savanoris Andrius Šmitas.

Norintys dalyvauti kreipkitės į VDU Psichologijos kliniką telefonu: 837 327825 arba psichologijos.klinika@vdu.lt pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 9 val. iki 11 val.