Psichologo konsultacijos klinikoje

VDU Psichologijos klinika siūlo pagalbą studentams, išgyvenantiems įvairius psichologinius sunkumus. Neatidėliokite kreiptis pagalbos, jei dėl vidinės būsenos ar susiklosčiusios gyvenimo situacijos sunku bendrauti ar mokytis, jei užplūsta slegiančios mintys, jei manote, kad nėra išeities.

VDU Psichologijos klinika teikia individualias, nemokamas psichologo konsultacijas VDU studentams, į kurias būtina registruotis iš anksto.

Registracija į konsultacijas vyksta elektroniniu paštu: psichologijos.klinika@vdu.lt

Gavus laišką su registracijai reikalinga informacija, pagal psichologų darbo grafiką ir užimtumą kiekvienam besikreipiančiajam priskiriamas konsultantas ir suderinamos kitos konsultavimo proceso detalės.

Konsultacijų tvarkaraštis 2024

Pastaba: prieš konsultaciją, kviečiame susipažinti su informuoto sutikimo forma, kurioje pateikta informacija apie konsultavimo procesą ir pagrindinius darbo principus.

 

Psichologinės konsultacijos teikiamos tiek akivaizdžiai, tiek nuotoliniu būdu (daugiau informacijos – konsultacijų tvarkaraštyje). Užsiregistravus konsultacijai, klientui pateikiama visa reikalinga informacija.  Internetinės konsultacijos, ypač per vaizdo pokalbius, yra įmanoma ir efektyvi įprasto psichologinio konsultavimo alternatyva teikiant psichologinę pagalbą, tačiau atsakingai įvertinkite savo galimybes nuotolinių konsultacijų metu būti visiškai vieni!