Psichologinis konsultavimas darbo ir karjeros klausimais

VDU Psichologijos klinikoje, VDU studentams, dėstytojams ir kitiems darbuotojams, susiduriantiems su darbiniais ar karjeros rūpesčiais, teikiama psichologinio konsultavimo darbo ir karjeros klausimais paslauga.

Ji skirta visiems VDU bendruomenės nariams, kurie susiduria su sunkumais darbe (pvz., mažėjanti darbo motyvacija ir darbo rezultatai, blogėjantys tarpusavio santykiai su kolegomis, nepasitenkinimas darbu ir kt.), formuojant karjeros kelią, tikslus ar jų siekiant.

Konsultacijas darbo ir karjeros sunkumų klausimais teikia VDU Psichologijos klinikos psichologas-savanoris dokt. Tadas Vadvilavičius ir VDU Organizacinės psichologijos absolventės – Liucija Maziliauskienė, Dovilė Valytė-Žeimienė, Viktorija Šarkauskaitė ir Laura Nagumanova.

REGISTRACIJA Į KONSULTACIJAS:

Būtina išankstinė registracija! Registracija į konsultacijas vyksta elektroniniu paštu: psichologijos.klinika@vdu.lt, nurodant savo vardą, pavardę, kontaktinį telefoną ir fakultetą/padalinį. Registruojantis, laiško pavadinime arba tekste, prašome nurodyti, jog kreipiamasi “Dėl psichologinio konsultavimo darbo ir karjeros klausimais”.

Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu naudojant doxy.me platformą.

NUOTOLINIŲ KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS 2021 PAVASARIO SEM.

Gavus laišką su registracijai reikalinga informacija, bus individualiai suderintas konsultacijos laikas ir kitos konsultavimo proceso detalės.

Pastaba: prieš konsultaciją, kviečiame susipažinti su informuoto sutikimo forma, kurioje pateikta informacija apie konsultavimo procesą ir pagrindinius darbo principus.

Psichologinė pagalba šiuo metu teikiama tik nuotoliniu būdu. Užsiregistravus konsultacijai, klientui pateikiama visa reikalinga informacija.  Internetinės konsultacijos, ypač per vaizdo pokalbius, yra įmanoma ir efektyvi įprasto psichologinio konsultavimo alternatyva teikiant psichologinę pagalbą, tačiau atsakingai įvertinkite savo galimybes nuotolinių konsultacijų metu būti visiškai vieni!