Psichologinis konsultavimas darbo ir karjeros klausimais

VDU Psichologijos klinikoje teikiamos psichologinės konsultacijos darbo ir karjeros klausimais.

VDU studentams, susiduriantiems su darbiniais ar karjeros rūpesčiais, teikiama psichologinio konsultavimo darbo ir karjeros klausimais paslauga. Ši paslauga skirta visiems VDU studentams, kurie susiduria su sunkumais darbe (pvz., mažėjanti darbo motyvacija ir darbo rezultatai, blogėjantys tarpusavio santykiai su kolegomis, nepasitenkinimas darbu ir kt.), formuojant karjeros kelią, tikslus ar jų siekiant. 

Registracija į organizacinės psichologijos konsultacijas darbo ir karjeros klausimais ČIA

Gavus laišką su registracijai reikalinga informacija, pagal organizacinės psichologijos konsultantų darbo grafiką ir užimtumą kiekvienam besikreipiančiam priskiriamas konsultantas ir suderinamos kitos atvykimo detalės.

Pastaba: prieš atvykstant į konsultaciją, kviečiame susipažinti su informuoto sutikimo forma, kurioje pateikta informacija apie VDU Organizacinės psichologijos studentų teikiamą psichologinio konsultavimo karjeros klausimais paslaugą ir pagrindinius darbo principus.

SVARBU! Karantino laikotarpiu psichologinė pagalba teikiama nuotoliniu būdu (el.paštu, skype, doxy.me ar kitomis priemonėmis). Užsiregistravus konsultacijai, su klientu suderinama nuotolinio darbo forma, laikas ir kt.  Internetinės konsultacijos, ypač per vaizdo pokalbius, yra įmanoma ir efektyvi įprasto psichologinio konsultavimo alternatyva teikiant psichologinę pagalbą, tačiau atsakingai įvertinkite savo galimybes nuotolinių konsultacijų metu būti visiškai vieni!

Aktuali informacija karantino laikotarpiu