Lietuvos studentų sąjungos dėmesys studentų nubyrėjimo problematikai

Sausio 30 dieną vyko Lietuvos studentų sąjungos (LSS) mokymai, kurių metu daugiau kaip pusšimtis LSS narių gilinosi į studentų nubyrėjimo problematiką mokymuose „Studentų nubyrėjimas: kaip suvaldyti?“

LSS atkreipia dėmesį, kad tik sisteminės priemonės gali padėti sumažinti studijas nutraukiančių studentų skaičių. Tad studentų nubyrėjimo tema yra kompleksinė, susijusi ne tik su pačia nubyrėjimo sistema, kaip analitiniu įrankiu, bet ir su aukštųjų mokyklų skiriamu dėmesiu ir tikslingai taikomomis studentų psichologinės gerovės puoselėjimo priemonėmis.

Mokymų metu, žiniomis ir patirtimi su studentų atstovais dalinosi VDU Psichologijos klinikos darbuotojai – vadovė doc. dr. Kristina Kovalčikienė ir psichologas doc. dr. Rytis Pakrosnis. Susitikimo metu kalbėta apie tai, kas yra ir kodėl svarbu rūpintis studentų psichologine gerove bei pasidalinta gerąja patirtimi – VDU Psichologijos klinikos įdirbiu puoselėjant studentų psichologinę gerovę ir teikiant psichologinę pagalbą universiteto bendruomenei.