Nemokamas karjeros valdymo seminaras VDU studentams (04.01)

“Tavo karjera ne kaimyno rankose arba kokia mano  karjeros vizija?”

2019 m. balandžio 1 d., pirmadienį, 16:45,

VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.)

Karjerą galime suvokti kaip vieną svarbiausių ir plačiausių žmogaus gyvenimo sričių, apie kurią mąstome visi. Šiais laikais karjeros galimybių yra tiek daug, jog tampa sunku pasirinkti, ko mes tikrai norime, o jau pradedami formuoti savo karjerą, neretai pasimetame, nes nežinome kuria linkme mums reikėtų eiti ir todėl neretai sustojame pusiaukelėje. Karjeros vizija yra tai, kas palengvina ėjimą karjeros keliu – būtent ji nusako tai, ko mes norime pasiekti ir suteikia mums aiškumo ir konkretumo.

Jei Tu nesi tikras dėl savo karjeros krypties ar jauti kad trūksta motyvacijos, kviečiame prisijungti ir kartu padiskutuoti apie karjeros viziją, kodėl ji svarbi ir kaip ją atrasti. Susitikimą ves VDU Organizacinės psichologijos studentai, Psichologijos klinikoje teikiantys karjeros psichologinio konsultavimo paslaugas.

Šis nemokamas seminaras yra įvadinės, susipažinimo su psichologiniu konsultavimo karjeros klausimais VDU,  savaitės dalis. Susitikimas vyks balandžio 1 d., pirmadienį, 16:45, VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.). Išankstinės registracijos į seminarą nėra, kviečiame dalyvauti!

__________________________________________________________

Nuo balandžio 8 d. VDU Psichologijos klinikoje bus pradėtos teikti psichologinės konsultacijos karjeros klausimais. Jos skirtos visiems VDU studentams, kurie susiduria su sunkumais renkantis, planuojant savo karjeros kelią ar įgyvendinant užsibrėžtus su karjera susijusius tikslus.

Registracija į konsultacijas: https://goo.gl/xd7vgX

Gavus laišką su registracijai reikalinga informacija, pagal karjeros konsultantų darbo grafiką ir užimtumą kiekvienam besikreipiančiam priskiriamas konsultantas ir suderinamos kitos atvykimo detalės.