Nemokamas karjeros valdymo seminaras VDU studentams (04.03)

“Savęs pažinimas-pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link”

2019 m. balandžio 3 d., trečiadienį, 16:45,

VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.)

Visi žmonės skirtingi – turi tik jiems būdingas asmenybės savybes, unikalią patirtį,  įgytas žinias, dominančias interesų sritis, vertybių sistemą. Šiandien pagrindinis iššūkis asmeniui, kuriančiam savo karjeros kelią, – rasti darbą, atitinkantį jo poreikius ir interesus, kuriame jis galėtų tinkamiausiai realizuoti savo asmenybės savybes.  Šiam iššūkiui įveikti, vienas iš pirmųjų žingsnių, kurį turėtų žengti asmuo, – kuo tiksliau įvertinti karjerai svarbias stipriąsias ir tobulintinas asmenybės savybes. Žinodamas šią informaciją asmuo greičiau pasirinks jam tinkantį ir patinkantį darbą bei įgis konkurencinį pranašumą. Jei dažnai savęs klausi, kokio darbo norėtum, ar koks darbas tau tiktų, ateik, pažink save ir pradėk kurti savo karjerą jau šiandien.

Šis nemokamas seminaras yra įvadinės, susipažinimo su psichologiniu konsultavimo karjeros klausimais VDU,  savaitės dalis. Užsiėmimas vyks balandžio 3 d., trečiadienį, 16:45, VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.). Išankstinės registracijos į seminarą nėra, kviečiame dalyvauti!

__________________________________________________________

Nuo balandžio 8 d. VDU Psichologijos klinikoje bus pradėtos teikti psichologinės konsultacijos karjeros klausimais. Jos skirtos visiems VDU studentams, kurie susiduria su sunkumais renkantis, planuojant savo karjeros kelią ar įgyvendinant užsibrėžtus su karjera susijusius tikslus.

Registracija į konsultacijas: https://goo.gl/xd7vgX

Gavus laišką su registracijai reikalinga informacija, pagal konsultantų darbo grafiką ir užimtumą kiekvienam besikreipiančiam priskiriamas konsultantas ir suderinamos kitos atvykimo detalės.