„O kas viduje?“ – renginys jaunimui savižudybių prevencijos tema

Lapkričio 16 d., minėdami Tarptautinę tolerancijos dieną, kviečiame į renginį ,,O kas viduje?”.

Šis renginys skirtas šviesti jaunus žmones savižudybių prevencijos tema, skatinantis drąsiai kalbėti apie jausmus, emocijas, pagalbos šalia esančiam svarbą.

Renginyje žinoma psichologė prof. Nida Žemaitienė kvies dalyvauti interaktyviame žaidime, kuriame paneigs emocinės sveikatos stigmas, atsakys į svarbius klausimus apie savižudybių prevenciją. Renginyje taip pat bus socialinės iniciatyvos ,,Skirtingos Spalvos’’ įkūrėjo Daliaus Stankevičiaus moderuojamas pokalbis su Nojumi Berlinsku, kuris yra prekės ženklo ir sporto klubo „Priklausomi nuo sporto” įkūrėjas, jėgos ir sveikatingumo treneris, subalansuoto bei sąmoningo gyvenimo būdo mokytojas. Renginį vainikuos Manto Bendžiaus koncertas.

PROGRAMA

Nuo 13.00 val. – registracija ir nevyriausybinių organizacijų mugė

Nuo 14.00 val. – renginio pradžia, interaktyvus žaidimas su prof. Nida Žemaitiene

14.45 val. – pokalbis su Nojumi Berlinsku

15.30 val. – Manto Ben koncertas

Renginys vyks VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas).

Renginys nemokamas, būtina išankstinė REGISTRACIJA

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

Renginio organizatoriai:

VšĮ ,,Skirtingos Spalvos’’

Kauno miesto visuomenės sveikatos biuras

Pagrindiniai renginio partneriai:

Kauno miesto savivaldybė