Asmeninio augimo grupės

Dėmesio! Karantino laikotarpiu grupė nevyksta. Registruotis į grupę pakviesime, kai vėl galėsime susitikti akivaizdžiai.

 

Grupė skirta vidinio pasaulio vystymui – geresniam supratimui, ką laikome vertingais dalykais savyje ir gyvenime, kas mus trikdo ar suteikia jėgų. Kviečiami studentai, motyvuoti gilintis į save ir kitus.

Grupės susitikimų laikas (informacija ruošiama), vieta – Jonavos 66 – 213. Numatyta 10 kassavaitinių susitikimų. Grupės dydis 10 – 12 dalyvių. Užsiėmimai nemokami. Grupę veda psichologė dr. Loreta Zajančkauskaitė – Staskevičienė. Pirmas susitikimas skiriamas dalyvių lūkesčių ir galimybių aptarimui, grupės darbo taisyklių pristatymui. Abejojantieji, ar dalyvauti, kviečiami atvykti į pirmąjį susitikimą ir apsispręsti po jo.

Norinčius dalyvauti grupėje kviečiame registruotis e-paštu  loreta.zajanckauskaite-staskeviciene@vdu.lt, nurodykite savo vardą, pavardę, fakultetą ir e-pašto adresą. Norintys pasitikslinti dėl grupės pobūdžio taip pat kviečiami teirautis minėtu e-adresu.

Dalyvavimo grupėje sąlygos:

  • atvykimas į įvadinį pokalbį sutartu laiku;
  • įsipareigojimas lankytis visuose grupės susitikimuose;
  • grupėje negali dalyvauti tie studentai, kuriems L.Zajančkauskaitė – Staskevičienė dėsto ar vadovauja kursiniams/baigiamiesiems darbams.