Psichologinės paramos grupės

VDU Psichologijos klinika kviečia studentus, šiuo metu išgyvenančius sudėtingas emocijas, į psichologinės paramos grupę. Organizuojamos 2 grupės – VDU studentams (ne psichologams) ir VDU psichologijos specialybės I-III kursų studentams.

PSICHOLOGINĖS PARAMOS GRUPĖ VDU STUDENTAMS (ne psichologijos studijų)

Mieli VDU studentai, kviečiame jus į grupę, kurioje kartu sieksime suprasti savo būsenas, atpažinti savo ir kitų emocijas, padrąsinsime save ir kitus kalbėtis apie tai, ką išgyvename. Grupė tinka tiems, kas yra pasirengę kalbėtis apie save arba nori išmokti tai daryti. Nekviečiame norinčių „pažiūrėti“.

Grupės susitikimų laikas – ketvirtadieniais 13:30 – 15:00, vieta – Jonavos 66 – 213. Numatyti 8 kassavaitiniai susitikimai. Grupės dydis 8 – 10 dalyvių. Užsiėmimai nemokami. Grupę veda SMF Psichologijos klinikos psichologė – savanorė Justina Slavinskienė. Pirmas grupės susitikimas 2022.03.31.

Norinčius dalyvauti grupėje kviečiame registruotis laišku justina.slavinskiene@vdu.lt, kuriame nurodykite kuriame fakultete ir kurse mokotės bei trumpai nusakyti, kodėl tokia grupė jums praverstų. Laiškus prašome rašyti iš savo VDU e-pašto adreso.

Dalyvavimo grupėje sąlygos:

  • atvykimas į susitikimus nurodytu laiku;
  • įsipareigojimas lankytis visuose grupės susitikimuose;
  • grupėje negali dalyvauti tie studentai, kuriems J. Slavinskienė veda paskaitas ar seminarus bei vadovauja baigiamiesiems darbams.

 

PSICHOLOGINĖS PARAMOS GRUPĖ VDU PSICHOLOGIJOS SPECIALYBĖS I-III K. STUDENTAMS

Mieli VDU psichologijos specialybės I-III kursų studentai, kviečiame jus į grupę, kurioje kartu sieksime suprasti savo būsenas, atpažinti savo ir kitų emocijas, padrąsinsime save ir kitus kalbėtis apie tai. Grupė tinka tiems, kas yra pasirengę kalbėtis apie save arba nori išmokti tai daryti. Nekviečiame norinčių „pažiūrėti“.

Grupės susitikimų laikas – pirmadieniais 15:30 – 17:00, vieta – Jonavos 66 – 213. Numatyti 8 kassavaitiniai susitikimai. Grupės dydis 10 – 12 dalyvių. Užsiėmimai nemokami. Grupę veda SMF Psichologijos klinikos psichologė Loreta Zajančkauskaitė – Staskevičienė. Pirmas grupės susitikimas 2022.03.21.

Norinčius dalyvauti grupėje kviečiame registruotis laišku loreta.zajanckauskaite-staskeviciene@vdu.lt ir trumpai nusakyti, kodėl tokia grupė jums praverstų. Laiškus prašome rašyti iš savo VDU e-pašto adreso.

Dalyvavimo grupėje sąlygos:

  • atvykimas į susitikimus nurodytu laiku;
  • įsipareigojimas lankytis visuose grupės susitikimuose;
  • grupėje negali dalyvauti tie studentai, kuriems L.Zajančkauskaitė – Staskevičienė vadovauja kursiniams darbams.