VDU kviečia aktyviai paminėti Pasaulinę sveikatos dieną

Balandžio 9 dieną, antradienį, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia aktyviai ir kartu paminėti Pasaulinę sveikatos dieną. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) inicijuota Pasaulinė sveikatos diena jau daugiau nei 70 metų minima kiekvieno balandžio pradžioje, o ir šiemet VDU ragina visus bendruomenės narius – studentus, darbuotojus ir absolventus – šią dieną praleisti fiziškai aktyviai ir socialiai atsakingai.

Balandžio 9 dieną nuo 11.00 iki 14.00 val. jūsų lauks net trys stotelės:

FIZINIO AKTYVUMO IR SVEIKATINIMO STOTELĖ-LABORATORIJA

VDU Sporto centras bendruomenės nariams pristatys ir kvies juos išbandyti įvairius fizinės būklės nustatymo testus. Jūsų lauks šuolio testas, dinamometrija, pulsoksometrija, spirometrija, kraujospūdžio matavimas, kūno sudėties analizė ir funkcinių judesių vertinimas. Nepamirškite pasinaudoti VDU sveikuolio pasu, kad galėtumėte stebėti savo fizinės sveikatos rodiklius!

EMOCINĖS SVEIKATOS STOTELĖ

Emocinė sveikata yra neatsiejama nuo fizinės sveikatos ir geros kasdienės jausenos. Todėl VDU Psichologijos klinika bendruomenės narius kvies išbandyti dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) programą virtualioje realybėje.

SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MAISTO PRODUKTŲ IR GĖRIMŲ STOTELĖ

VDU Botanikos sodas, Žemės ūkio akademija ir partneriai bendruomenės narius kvies išbandyti įvairius sveikatą stiprinančius maisto produktus ir gėrimus: nuo pluoštinių kanapių maisto produktų iki juodojo česnako degustacijų.

Stiprinkime sveikatą ir fizinę būklę kartu su VDU – susitinkame jau balandžio 9 dieną K. Donelaičio g. 52 (Kaunas), pirmo aukšto fojė. Jūsų lauksime 11.00–14.00 val.