Psichologinis konsultavimas darbo ir karjeros klausimais

VDU Psichologijos klinikoje, VDU studentams, susiduriantiems su darbiniais ar karjeros rūpesčiais, teikiama psichologinio konsultavimo darbo ir karjeros klausimais paslauga.

Ji skirta visiems VDU bendruomenės nariams, kurie susiduria su sunkumais darbe (pvz., mažėjanti darbo motyvacija ir darbo rezultatai, blogėjantys tarpusavio santykiai su kolegomis, nepasitenkinimas darbu ir kt.), formuojant karjeros kelią, tikslus ar jų siekiant.

Konsultacijas darbo ir karjeros sunkumų klausimais teikia VDU Psichologijos klinikos psichologas-savanoris dokt. Tadas Vadvilavičius.

Konsultacijas karjeros sunkumų klausimais taip pat teikia organizacinės psichologijos magistrantūros II kurso studentai.

KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS 2024

REGISTRACIJA Į KONSULTACIJAS:

Būtina išankstinė registracija! Registracija į konsultacijas vyksta elektroniniu paštu: psichologijos.klinika@vdu.lt, nurodant savo vardą, pavardę, kontaktinį telefoną ir fakultetą/padalinį. Registruojantis, laiško pavadinime arba tekste, prašome nurodyti, jog kreipiamasi “Dėl psichologinio konsultavimo darbo ir karjeros klausimais”.

Gavus laišką su registracijai reikalinga informacija, bus individualiai suderintas konsultacijos laikas ir kitos konsultavimo proceso detalės.

Pastaba: prieš konsultaciją, kviečiame susipažinti su informuoto sutikimo forma, kurioje pateikta informacija apie konsultavimo procesą ir pagrindinius darbo principus.